spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Mgr. Patrik Janok Maklér pre lokalitu Košice a blízke okolie. Realitnú činnosť vykonáva cez franchízového partnera - Diamond Reality Šosták, s.r.o.

Mgr. Patrik Janok

Obráťte sa na mňa

O mne

Som manuálne zručný a už od 16-tich rokov som začal prvé svojpomocné rekonštrukcie bytu a rodinného domu. Neskôr som vlastnoručne zrekonštruoval sám niekoľko bytov v ktorých som býval ja ,alebo moja rodina, celkovo 7 bytov. Niektoré byty som aj následne predal a tak som získal skúsenosti v oblasti realít na vlastnej koži.

Počas štúdia na vysokej škole som okrem iného študoval aj filozofiu a pedagogiku a komunikáciu s ľuďmi považujem za základ všetkého. Profesia realitný maklér v sebe zahrňuje mnoho oblastí.

Realitný maklér - profesia:

Čo ma priviedlo k práci realitného makléra? Je to práca s ľuďmi. Za každým klientom nevidím len províziu, ale jeden ľudský príbeh. Každý obchodný prípad totiž vychádza zo životnej zmeny klienta. Narodenie nového človiečika vedie rodičov k hľadaniu nového bývania. Naopak odchod milovanej osoby vedie k dedičským konaniam a predaju nehnuteľnosti. Investičné prípady zase v sebe majú nádych úspechu a nových možností. Túžba po prírode a tichu vedie ku kúpe nehnuteľností na rekreáciu.
Práci realitného makléra predchádzala u mňa práca v oblasti sprostredkovania obchodu. Sprostredkovaniu som sa venoval 23 rokov. Tam som získal skúsenosti z reálnych kontaktov s ľuďmi a ich podnikaním . Moje prvé profesionálne stretnutie s realitami prišlo pred pár rokmi v nemenovanej realitnej kancelárii so sídlom v Bratislave. Od minulého roka pôsobím v realitnej kancelárii Diamond Reality.

V oblasti nehnuteľností sa snažím profesionálne pomôcť predať, či prenajať nehnuteľnosť za čo najvýhodnejšiu cenu. Tradičnú realitnú prácu prispôsobujem duchu doby.
Využívam najmodernejšie predajné postupy a tým dosiahnem maximálne výsledky a spokojnosť mojich klientov. Mojim klientom pomôžem cez dobrého finančného poradcu, právnika, poisťovateľa nehnuteľnosti, fotografa. Poradím ako urobiť chatu, byt, či rodinný dom atraktívnejším na bývanie či zvýšenie ceny nehnuteľnosti. A samozrejme ... rád sa od klientov naučím zas niečo nové aj ja sám.

Pre poskytovanie vyššej úrovne služieb v oblasti realít som sa prihlásil na akreditovaný vzdelávací program Realitný maklér, ktorý som úspešne absolvoval .

Pracovné pozície:

1998 - 2017 obchodný zástupca – sprostredkovanie

2017 realitný maklér

2017-2020  regionálny obchodný zástupca

2020-2021  certifikovaný realitný maklér

Vzdelanie a kurzy:

1990 - maturitné vysvedčenie v odbore strojárstvo

1998 - ukončený Mgr. štátna skúška z pedagogiky

2021 - osvedčenie akreditovaného vzdelávacieho programu REALITNÝ MAKLÉR

Moje certifikáty a ocenenia

Aktuálna ponuka makléra