spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

NA PRENÁJOM KANCELÁRIA V BUSINESS CENTRE WERFEROVÁ

Interné ID: 31556
Ulica: Werferova
Obec: Košice-Juh
Okres: Košice IV
Kraj: Košický kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Kancelárie
442 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Bc. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na prenájom kanceláriu v business centre na Werferovej ulici.

>>>VIDEOOBHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/WyoQ07WkMhk

Rozbiehate svoj biznis a uvažujete nad prenájmom kancelárie? Aké kritéria by mala spĺňať? Je to len o štyroch stenách, kde rozložíte stôl, stoličku a začnete makať? Časom však zistíte, že vám niečo chýba. V kancelárii, ktorú vám ponúkam na prenájom, vám nebude chýbať vôbec nič.

Business centrum Werferová sa nachádza vo vynikajúcej lokalite pri Aston Building-u, budove T-systems a mnoho ďalších veľkých prevádzok, kde sa združuje nespočetné množstvo ľudí a to je skvelá príležitosť pre váš biznis. Navyše samotná budova ponúka omnoho viac, ako len kanceláriu. Je to zázemie, za ktoré sa pred svojimi klientmi nebudete musieť hanbiť a aj vám ponúkne maximálny komfort. Výborná reštaurácia a kaviareň Babetta, kde môžete svojich klientov pozvať na reprezentatívny obed či kávu ihneď pod kanceláriou. Skvelá dostupnosť do všetkých častí mesta s napojením na výpadovku.

Táto tehlová novostavba kolaudovaná pred 3 rokmi samozrejme okrem iného ponúka aj moderné zabezpečovacie systémy ako kamerový systém so záznamom a bezpečnostný systém Jablotron. Na vonkajšej stene budovy je priestor pre vašu reklamu, aby všetci vedeli, kde sídlite. Samozrejme je k dispozícií pre vás aj vyhradené parkovanie, čo v tejto frekventovanej časti určite oceníte. Samotná budova je postavená z najkvalitnejších materiálov, kde sa bral ohľad na komfort budúcich nájomncov. Hlinikové trojsklá a skvelé tepelno-izolačné vlastnosti zabezpečujú nízke prevádzkové náklady, vďaka čomu patrí táto novostavba do energetickej triedy A.

V interiéri vás už čaká moderný dizajn a spoločná kuchynka, spoločné sociálne zariadenia, udržiavané externou upratovacou službou. Kancelária má výmeru 34m2, pri vstupe je namontovaný audiovrátnik a na oknách elektrické žalúzie. Celý objekt je vykurovaný tepelnými čerpadlami so zónovým ovládaním v každej miestnosti a v letných obdobiach funguje aj na princípe podlahového chladenia. Táto kancelária je vhodná naozaj pre kohokoľvek, komu postačuje aj 34 metrov priestoru pre svoje podnikanie a zároveň si potrpí na istý štandard. 

Cena prenájmu kancelárie: 13eur/m2 bez DPH + energie cca 25eur

Cena prenájmu parkovacieho miesta: 30eur/mesiac bez DPH

Cena prenájmu svetelnej reklamy: 25eur/mesiac bez DPH

Ak vás táto ponuka zaujala, budem rád keď sa mi ozvete na číslo 0911 337 969

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
34 m2
Úžitková plocha:
34 m2
Zateplený objekt:
áno
Kúpeľňa:
áno
Balkón:
nie
Energetický certifikát:
A
Parkovanie:
áno
Internet:
áno - iné pripojenie
Materiál:
tehla
Zateplený objekt:
áno
Terasa:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Bc. Ladislav Šosták
  • rusr

Bc. Ladislav Šosták

CHRO spoločnosti - Personálny riaditeľ Diamond Reality. Ako realitný maklér vykonáva realitnú činnosť cez spoločnosť Diamond Reality Šosták s.r.o., IČO: 52 963 268

  • Slovensky
  • Česky
  • English
18x
Maklér mesiaca:
18x

Volám sa Ladislav Šosták a rád by som sa Vám v nasledujúcich riadkoch predstavil. Narodil som sa v roku 1992 v Kechneci, kde som vyrastal a kde som taktiež navštevoval základnú školu. Strednú školu som absolvoval v Košiciach a to bilingválne anglické gymnázium J. A. Komenského, ktorá mi dala skvelé základy angličtiny pri terajšej komunikácii so zahraničnou klientelou.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti