spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

NA PREDAJ PRIESTORY V CENTRE MESTA, 100m², ROOSEVELTOVA UL.

Ulica: Rooseveltova
Obec: Košice-Staré Mesto
Okres: Košice I
Kraj: Košický kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Budova
Iné:
150 000 €

Popis nehnuteľnosti

Bc. Ladislav Šosták a Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj priestor pre Vaše podnikanie v úplnom centre mesta na Roosveltovej ulici.

>>>VIDEOOBHLIADKU  si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/uIATjJjFNP4

Celý priestor má výmeru 100m2 a nachádza sa na prízemí budovy, čo umožňuje bezproblémový a priamy vstup z hlavnej cesty. Budova samotná patrí medzi Národné kultúrne pamiatky a tak vlastniť niečo podobné, sa nenaskytne každému. Do priestoru sa dostaneme cez vstupnú chodbu, odkiaľ je schodisko do zvyšných častí budovy a následne musíme prejsť cez nádvorie, na ktorom budete vlastniť istý podiel.  

Podľa zmluvy je možné v tejto budove prevádzkovať len zdravotnícke zariadenie a dodnes tu funguje úspešná detská neurológia. Dispozične je priestor rozdelený na vstupnú chodbu, sociálne zariadenia, čakáreň a 2 ambulancie.

Ak pracujete v zdravotníctve, alebo si plánujete otvoriť predajňu zdravotníckych potrieb, očnú optiku, lekáreň, tak táto skvelá lokalita, priestory v historickej budove v úplnom centre mesta predstavujú miesto ideálne pre Vaše nové podnikanie.

Skutočne iba na skok máte Aupark, Gloria Palace, Hlavnú ulicu, banky, obchody, reštaurácie.

Cena tejto nehnuteľnosti je 150.000 EUR vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak Vás táto ponuka zaujala neváhajte mi zavolať na číslo 0911 337 969.

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
100 m2
Úžitková plocha:
100 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Bc. Ladislav Šosták
  • rusr

Bc. Ladislav Šosták

CHRO spoločnosti - Personálny riaditeľ Diamond Reality. Ako realitný maklér vykonáva realitnú činnosť cez spoločnosť Diamond Reality Šosták s.r.o., IČO: 52 963 268

  • Slovensky
  • Česky
  • English
18x
Maklér mesiaca:
18x

Volám sa Ladislav Šosták a rád by som sa Vám v nasledujúcich riadkoch predstavil. Narodil som sa v roku 1992 v Kechneci, kde som vyrastal a kde som taktiež navštevoval základnú školu. Strednú školu som absolvoval v Košiciach a to bilingválne anglické gymnázium J. A. Komenského, ktorá mi dala skvelé základy angličtiny pri terajšej komunikácii so zahraničnou klientelou.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti