spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
ODKÚPIME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ
 

NA PRENÁJOM KANCELÁRIA V CENTRE MESTA, 100m2, HLAVNÁ ULICA

Ulica: Hlavná
Mestská časť: Historické centrum
Obec: Košice-Staré Mesto
Okres: Košice I
Kraj: Košický kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Kancelárie
Iné:
550 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Bc. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na prenájom veľkú kanceláriu s nádychom starého mesta, s výmerou 100m2. 

Začneme rovno lokalitou, ktorá je asi najväčším benefitom tohto priestoru a fakt, že sa nachádza v úplnom centre mesta z neho robí bezkonkurenčným. Vaši klienti vás bez problémov nájdu a hlavne sa k vám dostanú aj náhodní okoloidúci, keďže sa nachádzame na Hlavnej ulici, kde denne prejde tisíce ľudí. 

Do kancelárie sa dostanete z dvoch strán, z Hlavnej ulice alebo z dvora, kde môžete mať k dispozícii parkovacie miesto. Samostná kancelária sa nachádza na 1. poschodí a výhľad z okna je dychberúci. Výhľad na Dóm sv. Alžbety určite bude tým najlepším miestom pre reprezentáciu vašej spoločnosti. Nádherné vysoké klembové stropy pôsobia tak, ako sa na Staré mesto patrí. 

Kancelária dispozične pozostáva pri vstupe z priestoru pre kuchynku, sociálneho zariadenia a veľkého otvoreného priestoru, kde sa usadia vaši zamestanci, prípadne celá prevádzka. Ak by ste ešte potrebovali ďalší priestor, je možné priestor prepojiť s vedľajšou kanceláriou s výmerou 30m2, čim dosiahnete dostatočných 130m2 plochy. 

Cena prenájmu: 550 eur/mesiac bez energií (možnosť zväčšenia kancelárie o 30m2 + 100eur/mesiac)
Depozit: 2mesačný (1100eur)
Energie: Na odber energií sa nájomca prihlasuje sám

Kancelária je ideálna pre ľudí, ktorí chcú pôsobiť v centre mesta alebo plánujú otvoriť menšiu prevádzku (obchod, predajňu, showroom, galériu) a potrebujú byť na očiach s tisíckami ľudí. Preto ak vás ponuka zaujala a hľadáte niečo do 550eur, tak ma kontaktujte na číslo 0911 337 969.
 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
100 m2
Úžitková plocha:
100 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Bc. Ladislav Šosták
  • rusr

Bc. Ladislav Šosták

CHRO spoločnosti - Personálny riaditeľ Diamond Reality. Ako realitný maklér vykonáva realitnú činnosť cez spoločnosť Diamond Reality Šosták s.r.o., IČO: 52 963 268

  • Slovensky
  • Česky
  • English
18x
Maklér mesiaca:
18x

Volám sa Ladislav Šosták a rád by som sa Vám v nasledujúcich riadkoch predstavil. Narodil som sa v roku 1992 v Kechneci, kde som vyrastal a kde som taktiež navštevoval základnú školu. Strednú školu som absolvoval v Košiciach a to bilingválne anglické gymnázium J. A. Komenského, ktorá mi dala skvelé základy angličtiny pri terajšej komunikácii so zahraničnou klientelou.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti