
- Rozloha 20 m2
- Hlohovec
Na prenájom Tiny house Hlohovec
Prenájom, Hlohovec
Ulica: | Abovská |
---|---|
Obec: | Košice-Barca |
Okres: | Košice IV |
Kraj: | Košický kraj |
Druh: | Domy |
Typ: | Prenájom |
Typ domu: | Rodinný dom |
Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na prenájom obrovský 5 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v lukratívnej lokalite v centre Barce.
>>>VIDEOOBHLIADKU pozemku a domu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/oWHeNN6TxLw
Dom teda disponuje na prízemí s priestrannej kuchyne s jedálňou, obývačky s krbom, samostatnej spálne, WC a kúpeľne. Na poschodí sa nacházda samostatná spálňa, WC, 2x kúpeľňa a obrovská miestnosť s rozlohou vyše 50m2. V suteréne nájdete už len WC a kuchyňu. Prenajíma sa bez zariadenia.
Výhodou domu je veľký pozemok o výmere 2864m2, ktorý viete využívať jak na vlastné, tak firemné účely. V tomto dome môže pokojne sídliť väčšie firma či početnejšia rodina.
Na pozemku sa okrem tohto priestranného domu nachádza 90m2 veľká garáž a pivnica, ktorá je staršia ako 200 rokov. Táto pivnica je vstavaná do svahu a jej výmera predstavuje niečo vyše 200m2. V tejto časti sa dá vymyslieť pokojne aj modernú fitness zónu, welness, vinnú pivnicu pre vašich hostí. Stropy dosahujú výšku cca 4 metre.
Cena prenájmu: 2900 eur vrátane médii
Voľný od: 1.7.2025
Depozit: 1 mesačný
Ak vás ponuka zaujala, ozvite sa mi na číslo 0911 337 969.
CHRO spoločnosti - Personálny riaditeľ Diamond Reality. Ako realitný maklér vykonáva realitnú činnosť cez spoločnosť Diamond Reality Šosták s.r.o., IČO: 52 963 268
Volám sa Ladislav Šosták a rád by som sa Vám v nasledujúcich riadkoch predstavil. Narodil som sa v roku 1992 v Kechneci, kde som vyrastal a kde som taktiež navštevoval základnú školu. Strednú školu som absolvoval v Košiciach a to bilingválne anglické gymnázium J. A. Komenského, ktorá mi dala skvelé základy angličtiny pri terajšej komunikácii so zahraničnou klientelou.